Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Kontroli Jakości

KK-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K

  • Wiązowna (pow. otwocki)

    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy Działu Kontroli Jakości.

  • Nadzór nad zapisami prowadzonymi w Dziale Kontroli Jakości.

  • Nadzór nad infrastrukturą Działu Kontroli Jakości.

  • Bieżąca weryfikacja jakościowa detali i wyrobów gotowych.

  • Opracowywanie norm zakładowych związanych z wyrobami.

  • Szkolenie pracowników pod względem wymogów jakościowych.

  • Weryfikacja wyników kontroli jakościowej wyrobów gotowych.

  • Rozpatrywanie reklamacji i przekazywanie decyzji do Kierownika Magazynu i Kooperacji lub jego zastępcy.

  • Weryfikacja wyników kontroli dostaw materiałów i wydawanie decyzji o ich dopuszczeniu do produkcji (Karty oceny dostawy).

  • Wydawanie opinii o dopuszczeniu wyrobu po modernizacji lub remoncie formy.

  • Wydawanie opinii o dopuszczeniu wyrobu po zmianie surowca lub technologii.

  • Udział w procesie Projektowania z punktu widzenia wymogów jakościowych i normatywnych.

  • Wydawanie i prowadzenie ewidencji Dowodów Dostaw wyrobów gotowych objętych wymogiem klienta.

  • Bieżący nadzór nad zgodnością oznaczeń wyrobów i dokumentacji w stosunku do dokumentów nadrzędnych.

  • Współpraca z kierownikami i brygadzistami (mistrzami) innych działów w zakresie kontroli jakościowej.

  • Podejmowanie działań usprawniających działalność zakładu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/usługowej

  • wykształcenie kierunkowe

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • znajomość systemów zarządzania jakością

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

O nas

Firma KK-POL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k ( dawniej KK-POL Kuczyńscy Spółka jawna) powstała w 1994 r. Przez lata umacniała swoją pozycję na rynku polskim jako producent wyposażenia urządzeń i akcesoriów sanitarnych.

Dziś, jako niekwestionowany lider w produkcji zaworów napełniających i spustowych, firma kładzie coraz większy nacisk na rozwój produkcji stelaży podtynkowych.

Dzięki dwóm zakładom produkcyjnym, w których produkowane są stelaże podtynkowe i płytki przycisków w 100% polskiej produkcji, przebojem weszła do ścisłej czołówki największych producentów tej branży w Europie.