Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kontrolingu Biznesowego

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, spółki działającej w segmencie profesjonalnych usług poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Sprzedażowego. Osoba będzie odpowiedzialna za nadzór nad całością procesów związanych z analityką sprzedaży, cen, produktów oraz Klientów.

    miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Analiza rentowności produktów, kanałów dystrybucji, przychodów, handlowców, itd
    • Kontrola i nadzór nad polityką cenową
    • Przygotowywanie prognoz dla działów sprzedaży
    • Nadzór nad całością części planistycznej dla działów sprzedaży (łącznie z nadzorem nad systemem premiowym)
    • Analiza sytuacji zastanej i biznesowe rekomendacje niezbędne do dalszego rozwoju spółki
    • Współpraca z działem księgowości i kontrolingu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w kontrolingu biznesowym/sprzedażowym
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi (bardzo mile widziany VBA, SQL)
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Umiejętność prezentacji danych i odwaga we wskazywaniu kierunków rozwoju
    • Wysoki poziom zaangażowania i chęć kreowania otaczającej rzeczywistości

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;