Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kontrolingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 32195/001

    W związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Kontrolingu. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za kierowanie pracą kilkuosobowego zespołu oraz wniesienie działu na wyższy poziom poprzez: rozwój systemu raportowania finansowego i operacyjnego, wdrożenie modułu produkcyjnego oraz wprowadzenie systemu kontroli wewnętrznej. Doświadczenie w spółce produkcyjnej jest kluczowe.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa - największy podmiot w swoim sektorze działalności.

    Opis stanowiska

    • Stworzenie systemu raportowania finansowego i operacyjnego dla poszczególnych produktów, grup produktowych oraz dywizji
    • Zarządzanie zespołem kilku specjalistów, bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Finansowego
    • Odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu budżetowania w podległych zakładach produkcyjnych oraz prognozowanie
    • Analiza wyników operacyjnych jednostek w odniesieniu do planu oraz przygotowanie rekomendacji dalszych działań
    • Raportowanie kluczowych wskaźników efektywności oraz sporządzanie analiz zarządczych
    • Analiza wydajność procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, gospodarki odpadami, surowcami oraz półproduktami
    • Udział we wdrożeniu modułu produkcyjnego w nowym systemie klasy ERP
    • Wprowadzanie systemu kontroli wewnętrznej dla przynależnego obszaru
    • Kalkulacja opłacalności inwestycji np. możliwości rozbudowy zakładu
    • Przeprowadzanie technicznego zamknięcia miesiąca, wyliczanie rezerw, kontrola poprawności księgowań
    • Wsparcie spółki w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse / Ekonomia / Zarządzanie)
    • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu w międzynarodowej firmie
    • Praktyczna znajomość funkcjonowania spółki produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy w systemami klasy ERP
    • Otwartość na zmiany oraz chęć ich implementacji
    • Duży poziom samodzielności, biznesowe podejście, kreatywne myślenie
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Umiejętność ustalania priorytetów

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Premia roczna
    • Rodzinna i przyjazna atmosfera pracy
    • Długofalowe zatrudnienie w bardzo stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Realny wpływ na funkcjonowanie biznesu
    • Bardzo duża swoboda działania oraz wprowadzania zmian i optymalizacji
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców