Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik - Koordynator budowy - Dział techniczny firmy

MW HOLDING sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Łużycka 13
    Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik

MW HOLDING sp. z o.o.

Łużycka 13

Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni)

Firma deweloperska  , realizująca budowę osiedli mieszkaniowych jednorodzinnych w okolicy łomianek  , docelowo też budynki wielorodzinne .

www.mwholding.pl

KOORDYNATOR - KIEROWNIK BUDOWY i działu technicznego w firmie deweloperskiej.

Zakres obowiązków : - nadzór nad realizacją poszczególnych etapów budowy - nadzór i odbiór prac Wykonawców oraz ich zgodności z projektem architektoniczno - budowlanym, terminami - sporządzanie zamówień na materiały zgodnie z harmonogramem prac - koordynacja i organizacja pracy na budowie - raportowanie ( raz w tygodniu ) - sporządzanie protokołów odbiorów - dopilnowanie porządku na budowie

dodatkowo : Nadzór dokumentacji budowlanej Koordynacja : Reklamacje / Naprawy / Poprawki na inwestycjach

Wymagania:

Wymagania : - doświadczenie w branży budowlanej min. 10 lat - wiedza w zakresie prawa budowlanego -

Oferujemy:

Oferujemy : - pracę w rozwijającej się firmie deweloperskiej - stabilne warunki pracy ,  zatrudnienie na Umowę o Pracę - pełny etat - inne do ustalenia indywidualnie

Ogłoszenie archiwalne