Oferta pracy

Kierownik/ Koordynator ds. Klientów Korporacyjnych

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rocznych planów zarządzania powierzonym portfelem oraz pozyskaniem nowych klientów korporacyjnych

  • Finalizacje rozmów handlowych z obecnymi jak i potencjalnymi klientami poprzez prezentację warunków umowy,

  • Współtworzenie strategii sprzedażowych na rynek świadczeń pracowniczych

  • Raportowanie prognozy oraz etapów procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 3 lata

  • Znajomość pakiet MS Office,

  • Duża samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok