Oferta pracy

Kierownik - Koordynator działu Montażu

4INSTALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4INSTALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

112

Łężkowice (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie zadań montażowych dla spółki, pozyskiwanie nowych zleceniodawców,

  • nadzór, oraz koordynacja nad pracami montażowymi, bieżące kontrolowanie terminów ich realizacji oraz budżetów,

  • zarządzanie pionem montażu, dobra organizacja pracy, umiejętność podziału i delegowania zadań,

  • monitorowanie i bieżące raportowanie do Zarządu realizacji prowadzonych projektów, uzyskiwanych wyników finansowych,

  • motywowanie oraz dyscyplinowanie podległych pracowników

  • rozwój firmy poprzez selekcję wybranych dróg rozwoju organizacji,

  • negocjacje warunków umów z podwykonawcami, wybór podwykonawców i przeprowadzanie dla nich szkoleń,

  • negocjacje warunków umów ze zleceniodawcami,

  • rozliczanie i odbiór robót od podwykonawców,

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych pracowników),

  • znajomość oraz swobodne poruszanie się w dokumentacji technicznej,

  • biegła obsługa komputera, pakietu Office,

  • mile widziana znajomość programów środowiska CAD,

  • umiejętność zarządzania podległym personelem,

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe na terenie Polski),

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość branży budowlanej, instalacyjnej,

  • uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności budowlanej bądź instalacyjnej będą mile widziane,

  • praktyczna znajomość procesu realizacji inwestycji,

  • dobra organizacja pracy, kreatywność, samodzielność,

  • umiejętność działania pod presją czasu.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie w formie dopasowanej do indywidualnych potrzeb,

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy