Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik/Koordynator Magazynu

FoodCare Sp. z o.o.O firmie

  • Zabierzów (pow. krakowski)

    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja oraz nadzorowanie pracy wszystkich pracowników magazynu

  • Odpowiedni dobór, wdrożenie i dbanie o szkolenie i rozwój pracowników

  • Organizacja i kontrola gospodarki paletowej

  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg gospodarki magazynowej oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami i przepisami

  • Planowanie i realizacja zadań obszaru konfekcjonowania wyrobów

  • Zarządzanie i nadzór nad powierzonymi urządzeniami transportowymi

  • Ścisła współpraca z działami powiązanymi operacyjnie w szczególności z Działami Produkcji, Biura Obsługi Klienta, Transportu

  • Inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do poprawy efektywności pracy

  • Optymalizacja procesów i narzędzi magazynowych

  • Tworzenie procedur i zasad funkcjonowania działu logistyki wewnętrznej

  • Kontrolowanie przestrzegania zasad BHP przez podległy personel

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Magazynowym

  • Znajomość procesów logistycznych oraz doświadczenie w zarządzaniu transportem wewnątrzzakładowym

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • Doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem pracowników

  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji i asertywność

  • Zdolności przywódcze

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań

  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania zespołu do osiągania celów

  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość narzędzi typu Lean Management, np. 5S

To oferujemy

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Rozwijające środowisko pracy, udział w nowych projektach logistycznych

FoodCare Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem rynkowym z 40letnią tradycją.

Jesteśmy obecni w 60 krajach świata.

Zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Przewiń do profilu firmy