Oferta pracy

Kierownik/Koordynator produkcji (m/k)

Trenkwalder

  • Żarki

    Żarki, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie zakładem przemysłowym, w tym utrzymanie produkcji, logistyka,

  • poszukiwanie nowoczesnych i wydajnych usprawnień technologicznych i organizacyjnych procesu produkcyjnego,

  • nadzór nad bieżącą produkcją i aktywny udział w planowaniu procesów produkcyjnych,

  • kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu standardów jakości,

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym: organizacja pracy, delegowanie zadań i kontrola ich wykonania,

  • komunikacja z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne,

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie przemysłowej oraz umiejętność kierowania zespołem pracowników,

  • umiejętności analityczne i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,

  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B. – wymóg konieczny.

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zbudowania marki firmy od podstaw,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,

  • wynagrodzenie, które ustalisz bezpośrednio ze swoim przyszłym przełożonym,

  • premię miesięczną oraz roczną.

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy