Logo Pracuj.pl

Kierownik - koordynator projektów drogowych

Databout sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie i nadzorowanie projektami związanych z budową dróg
  • kontrola wykonywanych prac zgodnie z założonym harmonogramem
  • zarządzanie siłami własnymi oraz nadzór nad pracami Podwykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe inżynierskie w specjalności drogowej
  • doświadczenie zawodowe: min. 3 lata w obszarze projektowania
  • znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych, FIDIC, ustawy o drogach publicznych oraz prawa budowlanego, ze szczególnym uwzględnieniem uregulowań dotyczących dróg
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności programów Excel i Word

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia projektowe
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i zgranym zespołem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Databout sp. z o.o.

Databout Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność dedykowaną kompleksowym usługom doradczym w zakresie transportu, energii i środowiska. W pracy wykorzystujemy narzędzia nowej generacji, dzięki którym skracamy czas i podnosimy jakości planowania transportu.

Kierownik - koordynator projektów drogowych, Warszawa