Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Koordynator projektu EFS

  • Piła, Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy grupą przedsiębiorstw i organizacji o uznanej pozycji na rynku realizacji projektów unijnych. Realizujemy projekty w ramach EFS: aktywizacyjne, dotacyjne, włączenia społecznego, językowo-komputerowe.

    Działamy w województwie dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, mazowieckim, opolskim, podlaskim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowiska:
    Miejsce pracy: Piła, Poznań
    Region: wielkopolskie
    kierownik/wielkopolskie

    Zadania:

    • Organizacja zadań projektu oraz form wsparcia określonych w projekcie.
    • Promocja projektu i rekrutacja uczestników do projektu.
    • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej.
    • Organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców.
    • Sporządzanie postępowań (rozeznanie rynku, zasada konkurencyjności).
    • Sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna).
    • Wprowadzanie zmian do projektu.
    • Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu.
    • Kontakty z IZ/IP oraz uczestnikami projektu.
    • Obsługa administracyjna i logistyczna.
    • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektach EFS - warunek konieczny.
    • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień.
    • Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych.
    • Samodzielność – własna inicjatywa.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań.

    Oferujemy:

    • Pracę w wybranej lokalizacji (prosimy o dopisanie preferowanej lokalizacji zatrudnienia - miasto).
    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się grupie firm realizującej kilkadziesiąt projektów EFS w całym kraju - a tym samym dalsze perspektywy w kolejnych projektach EFS.
    • System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska (np. Szef zespołu kierowników projektów w danym województwie).
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. telefon, laptop, wsparcie informatycznego systemu).
    • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE.
    • Przyjazną atmosferę w zespole.
    • Do dyspozycji biuro projektu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uwaga: prosimy o dopisanie preferowanej lokalizacji zatrudnienia (miasto)