Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik - Koordynator projektu EFS

  • Piła, Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-01-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy grupą przedsiębiorstw i organizacji o uznanej pozycji na rynku realizacji projektów unijnych. Realizujemy projekty w ramach EFS: aktywizacyjne, dotacyjne, włączenia społecznego, językowo-komputerowe.

Działamy w województwie dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, mazowieckim, opolskim, podlaskim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowiska:
Miejsce pracy: Piła, Poznań
Region: wielkopolskie
kierownik/wielkopolskie

Zadania:

  • Organizacja zadań projektu oraz form wsparcia określonych w projekcie.
  • Promocja projektu i rekrutacja uczestników do projektu.
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej.
  • Organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców.
  • Sporządzanie postępowań (rozeznanie rynku, zasada konkurencyjności).
  • Sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna).
  • Wprowadzanie zmian do projektu.
  • Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu.
  • Kontakty z IZ/IP oraz uczestnikami projektu.
  • Obsługa administracyjna i logistyczna.
  • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach EFS - warunek konieczny.
  • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień.
  • Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych.
  • Samodzielność – własna inicjatywa.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę w wybranej lokalizacji (prosimy o dopisanie preferowanej lokalizacji zatrudnienia - miasto).
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się grupie firm realizującej kilkadziesiąt projektów EFS w całym kraju - a tym samym dalsze perspektywy w kolejnych projektach EFS.
  • System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska (np. Szef zespołu kierowników projektów w danym województwie).
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. telefon, laptop, wsparcie informatycznego systemu).
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Do dyspozycji biuro projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uwaga: prosimy o dopisanie preferowanej lokalizacji zatrudnienia (miasto)

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej