Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

PPU POLDECOR II S CO firmie

4 00010 000 brutto / mies.
  • Ogrodników 21, Reda
    Reda, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PPU POLDECOR II S C

Ogrodników 21

Reda

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów z branży

  • Praca i utrzymywanie długotrwałych relacji z bieżącymi klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowania kontraktów handlowych

  • Doradztwo techniczne

  • Odpowiedzialność za rozwój działań handlowych

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Identyfikowanie możliwości rozwoju sprzedaży usług

  • Praca stacjonarna (sprzedaż telefoniczna i mailowa), z możliwymi wyjazdami do klienta na terenie woj. pomorskiego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym min. dwa lata

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Umiejętność i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów

  • Prawo jazdy kat. B (wyjazdy do klientów)

  • Znajomość obsługi pakietu Office

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowie o pracę z perspektywą długofalowej współpracy

  • Wynagrodzenie stałe z motywacyjnym systemem premiowym

  • Pełne wdrożenie do wykonywanego stanowiska

Firma Poldecor rozpoczęła działalność w zakresie lakierowania proszkowego w 1997 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi lakiernicze wraz z przygotowaniem powierzchni mające zastosowanie w nawet najbardziej wymagających sektorach rynku. Nasza oferta znajduje odbiorców z różnych sektorów rynku: począwszy od motoryzacji, budownictwa, konstrukcji stalowych i aluminiowych, maszyn i urządzeń ,aż po AGD i wyposażenie sklepów i magazynów. Efektem dynamicznego rozwoju firmy jest pięć profesjonalnych lakierni proszkowych znajdujących się w Gdańsku, Redzie, Jelczu-Laskowicach, Wieszowej i Dąbrowie Górniczej.

Wszystkie lakiernie posiadają największe w regionach komory do polimeryzacji lakieru, centra chemiczne umożliwiające kompleksową obróbkę powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych oraz komory do obróbki strumieniowo ściernej, odpowiadające wysokim standardom w technologii lakierowania proszkowego

Przewiń do profilu firmy