Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Koordynujący

Omega 24 sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań około 10 osobowego zespołu

  • wyznaczania i weryfikowanie zadań powierzonych podwładnym

  • kontakt z obecnymi Klientami we wszystkich wymagających tego sprawach

  • uczestniczenie w spotkaniach z przyszłymi Klientami

  • zatrudnianie pracowników na podległe stanowiska

  • raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w branży ochroniarskiej (na stanowisku innym niż pracownik ochrony)

  • kierowanie co najmniej 5 osobowym zespołem ludzi, minimum 3 lata

  • praca z systemem do monitoringu wizyjnego, minimum 1 rok

  • posiadanie umiejętności i wiedzy z zakresu monitoringu wizyjnego

  • otwartość w prowadzeniu rozmów oraz nawiązywania poprawnych relacji z Klientami

  • wykształcenie minimum na poziomie licencjata

  • wpis na listę pracowników kwalifikowanych

  • szybkie przyswajanie wiedzy oraz łatwość poruszania się w systemach komputerowych

  • znajomość przepisów dotyczących ochrony fizycznej, monitoringu oraz podstaw RODO

  • umiejętność radzenia sobie w kluczowych sytuacjach

  • czynne prawo jazdy

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • umowę o pracę po 3 miesięcznym po okresie próbnym

  • wszystkie narzędzia pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • jeden krótszy dzień pracy

Twoja nowa praca jest na wyciągnięcie ręki. Aby przesłać aplikację, naciśnij przycisk Aplikuj szybko!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze monitoringu wizyjnego oraz ochronie osób i mienia. Zaufało nam już tysiące Klientów, odpowiadamy za ich spokój oraz bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Przewiń do profilu firmy