Składając aplikację poprzez wysłanie wiadomości z załącznikiem lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Accrowell Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Żwirki i Wigury 16A, 02-092 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Księgowości - Główny/a Księgowy/a

ACCROWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

• prowadzenie pełnej księgowości spółek, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych

• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, podpisywanie i przekazywanie do US

• nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej

• przygotowywanie i przekazywanie wymaganych przepisami sprawozdań do GUS

• przygotowywanie i wysyłka deklaracji INSTRASTAT

• aktywny udział w tworzeniu zespołu księgowego

• nadzór nad bieżącą pracą podległego zespołu

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia, matematyka lub pokrewne)

• minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem

• bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz UoR

• zaawansowana znajomość MS EXCELL

• dobra organizacji pracy, odpowiedzialność i samodzielność

• umiejętność pracy w zespole

• łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

To oferujemy

• odpowiedzialne stanowisko, które daje realny udział w tworzeniu strategii firmy

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

• umowę o pracę

• pracę od pon – pt w elastycznych godzinach (rozpoczęcia i zakończenia)

• stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• rozbudowany i ciekawy system benefitów (min. premie, pakiet opieki medycznej, bon wakacyjny)

• profesjonalny sprzęt służbowy

• pracę w prestiżowej lokalizacji Warszawie

O nas

AccroWell Sp. z o.o. - jesteśmy prestiżowym, prężnie rozwijającym się partnerem finansowo-księgowym oraz kontrolingowym w Polsce. Koronnym obszarem naszej działalności jest księgowość spółek kapitałowych (szczególnie akcyjnych i spółek z o.o.) – pracujemy dla MŚP. Naszym Klientom oferujemy najwyższej klasy ekspertów o uzupełniających się kompetencjach z zakresu księgowości, prawa, podatków czy IT. Nasi specjaliści kompleksowo dbają o prawidłowe i terminowe wywiązywanie się ze zmiennych i skomplikowanych obowiązków nałożonych przez przepisy obowiązującego prawa. Oferujemy wsparcie merytoryczne z zakresu rachunkowości, ale także gwarancję innowacji w prowadzeniu ksiąg. Udostępniamy naszym Klientom wielomodułowy system ERP, wdrażamy m.in. elektroniczny obieg dokumentów, OCR, digitalizację dokumentów finansowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego biura kandydata/ki na stanowisko: