Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych: https://stava.eu/pl/obowiazek-informacyjny
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik kurier działającej jednostki gastro-kurierskiej

Stava S.A.

4 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 22 gru 2022
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy partnera biznesowego - dynamicznej osoby , która przejmie i poprowadzi działający i kompletny oddział firmy gastro-kurierskiej w Kaliszu.

Oddział Stava w Kaliszu działa od kwietnia 2020 roku. Ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz lokalnych punktów gastronomicznych, oddział obsługuje Kaliskie restauracje i sklepy dużych klientów sieciowych, takich jak: McDonald’s, Pasibus, Pizza Hut, PoloMarket, Decathlon.

Oddział jest w pełni rentowny, przynosi zyski i wciąż ma spory potencjał do dalszego rozwoju dlatego dajemy Ci gwarancję minimalnego zysku na poziomie 4.000,00 zł.

Dlaczego ten oddział jest do przejęcia?

Często oferty przejęcia i poprowadzenia biznesu po kimś innym są mylnie odbierane. Wiele osób mylnie uważa, że ten biznes pewnie „nie idzie”, coś się nie układa, skoro ktoś nie chce go dłużej prowadzić. Rzeczywistość nie jest jednak czarno-biała.

Nie ingerujemy w życie osobiste naszych partnerów biznesowych. Jednak często to właśnie powody osobiste są przyczyną podjęcia decyzji o przekazaniu biznesu komuś innemu. Czasem zdarza się tak, że ktoś odnajduje inny pomysł na siebie, wchodzi w inną branżę i chce rozwijać się w innym niż dotychczas kierunku. Lub otrzymuje inną ofertę – okazję biznesową, którą trudno odrzucić. Czasem powodem jest choroba, problemy rodzinne, zmiana planów życiowych lub np. przejście na emeryturę.

Co zyskujesz?

Przejmując działający oddział masz przewagę – nie musisz budować wszystkiego od zera.

Otrzymujesz od ręki:

- własny biznes o ugruntowanej pozycji na rynku, a także w Twoim mieście

- sieć klientów, którzy chcą z Tobą współpracować i potrzebują Twojej usługi. Możesz skupić się na jej rozwijaniu

- zorganizowany, w pełni wyposażony oddział: potrzebny sprzęt, samochody

- gotowy zespół pracowników

- oraz wchodzisz od razu na wypracowany przez oddział poziom zysków

Nasze wymagania

  • Musisz mieszkać na terenie Kalisza lub w okolicy (Twój dojazd do miasta nie może jednak zajmować dłużej niż 30 min.)

  • Oczekujemy, że będziesz gotowy na pełne zaangażowanie w pracę w oddziale. Nie jest to opcja na dodatkowy biznes.

  • Wymagamy posiadania 10 tys. zł. kapitału obrotowego jako Twoje zabezpieczenie (tzw. poduszka finansowa)

To oferujemy

  • Pisemną gwarancję zysku na 4 tys zł miesięcznie. Twój zysk „na rękę” nie spadnie poniżej gwarantowanej kwoty. Może być tylko wyższy.

  • Serię bezpłatnych szkoleń - uzyskasz wiedzę niezbędną do objęcia jednostki

  • Wsparcie opiekuna regionalnego oraz wsparcie centralnych zespołów: koordynacji, sprzedaży. (W tym wsparcie w zakresie wprowadzenia optymalizacji po przejęciu).

  • System i narzędzia IT niezbędne do prowadzenia jednostki kurierskiej

O nas

Czego nie wymagamy?

· Żadnej opłaty wstępnej

· Żadnych opłat rekrutacyjnych ani deklaracji podczas rekrutacji (nasz proces rekrutacji jest niezobowiązujący i można go pogodzić z dotychczasową pracą)

· Specjalistycznej wiedzy ani doświadczenia

Prosimy nie wysyłać zgłoszenia poprzez portal. Zamiast tego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: franczyza.stava.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń: +48 573 001 072