Oferta pracy

Kierownik

​​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K2 w KutnieO firmie

​​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K2 w Kutnie

Południowa 4

Kutno

           Zakład Mięsny w Kutnie  poszukuje osób na stanowiska:

KIEROWNIK
miejsce pracy: Kutno

Główne zadania:

  • planowanie i zarządzanie procesami technologicznymi w podległym oddziale, realizacja planów produkcji,
  • przestrzeganie odpowiedniej jakości produkcji,
  • kierowanie oddziałem produkcyjnym,
  • przestrzeganie procedur zintegrowanego systemu zarządzania jakością, prowadzenie dokumentacji w tym zakresie,
  • prowadzenie dokumentacji przychodowo rozchodowej

Wymagania:

  • doświadczenie w przemyśle spożywczym / zakład mięsny/ na podobnym stanowisku / chęć awansu i rozwoju zawodowego/,
  • znajomość standardów HACCP, ISO, BRC w zakresie tworzenia procedur oraz wdrażania w obszarze produkcyjnym,
  • umiejętność komunikacji, zarządzania zespołem i współpracy z ludźmi,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:

  • zdobycie nowego doświadczenia i szansę rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia.
Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o złożenie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem Kierownik

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy