Kierownik Laboratorium Analitycznego w Dziale Kontroli Jakości

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego zespołu z zapewnieniem wymagań GMP i wewnętrznych procedur.

  • Współpraca z innymi komórkami w celu terminowej realizacji zadań Zakładu Jakości.

  • Przeprowadzanie rozwoju i walidacji metod analitycznych oraz walidacji czyszczenia.

  • Raportowanie wyników poza specyfikacją i nietypowych wraz z przeprowadzeniem postępowania wyjaśniającego.

  • Realizacja działań korygujących wynikających z audytów wewnętrznych i inspekcji.

  • Udział w zespołach walidacyjnych jako wsparcie merytoryczne.

  • Zapewnienie GMP i zgodności regulacyjnych dla procesów wytwarzania substancji aktywnych i wyrobów leczniczych.

  • Przygotowanie podległego obszarów do inspekcji i audytów.

  • Uczestnictwo w inspekcjach krajowych i zagranicznych.

  • Optymalizacja i doskonalenie procesów uwzględniających wymagania jakościowe, GMP i narzędzia informatyczne.

  • Przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż oraz higieny farmaceutycznej .

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie chemii, farmacji lub pokrewnych.

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym, w działach rozwoju, kontroli jakości.

  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem i organizacji pracy.

  • Znajomości rozwoju i walidacji metod analitycznych.

  • Znajomości wymagań ICH, GMP i prawa farmaceutycznego z praktycznym jego zastosowaniem.

  • Doświadczenia w prowadzeniu audytów i inspekcjach.

  • Zaangażowania i proaktywnej postawy.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.

  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • współpracę z doświadczonym zespołem

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 190-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Jeśli posiadasz wykształcenie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne i chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie w Zakładzie Jakości w przemyśle farmaceutycznym, dodatkowo lubisz wyzwania i dobrze odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku pracy, to czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.