Oferta pracy

Kierownik Laboratorium

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór jakościowy nad procesami produkcyjnymi,

  • Zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu,

  • Zarządzanie przyrządami kontrolno-pomiarowymi,

  • Zarządzanie procedurami i instrukcjami związanymi z laboratorium pomiarowym i metalograficznym,

  • Zarządzanie procesem audytu produktu (końcowego),

  • Zarządzanie złomem w zakresie izolowania i weryfikacji,

  • Wdrażanie i nadzorowanie systemów jakości w podległym obszarze,

  • Redukcja czasu przestawień (SMED) w zakresie odpowiedzialności laboratorium,

  • Zarządzanie projektami oraz aktywny udział w pracach projektowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Jakość, zarządzanie produkcją lub pokrewne,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Min. 3 lata doświadczenie w pracyw branży automotive,

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakości tj. APQP, PPAP, SPC, MSA, 8D,

  • Praktyczna znajomość wymogów normy IATF 16949,

  • Znajomość systemów pomiarowych,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Zarządzanie zespołem jakościowym/produkcyjnym mile widziane.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na przez firmę Eaton,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,

  • Uczestnictwo w sekcjach sportowych Eaton,

  • Bezpłatną opiekę medyczną TU Zdrowie,

  • Bezpieczne środowisko pracy,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,

  • Wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów, motocykli.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy