Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik laboratorium

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
FallWork Sp z o.o. jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Naszym klientem jest producent oraz firma realizująca projekty badawcze w branży chemicznej, medycznej oraz biotechnologicznej. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Zadania:

  • Osoba odpowiedzialna będzie za operacyjne uruchomienie laboratorium, przygotowanie jednostki do certyfikacji GMP
  • Rekrutację własnego zespołu badawczego
  • Zarządzanie projektami badawczymi
  • Utrzymanie standardów GMP

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (chemiczne, biologiczne lub farmaceutyczne),
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy laboratoryjno-badawczej
  • Znajomość technik GC, HPLC, TLC, IR, Ramana, ICP-MS, TG,
  • Praktyczna znajomość wykorzystania w/w technik w analizach zawartości, uwalniania, jednolitości, czystości etc.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na śledzenie fachowej literatury oraz komunikację,
  • Doświadczenie w rozwoju oraz walidacji metod analitycznych,
  • Znajomość wytycznych ICH,
  • Otwarty, analityczny umysł, umiejętność analizy złożonych problemów, wyciągania wniosków, stawiania i weryfikacji hipotez
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • System premiowy uzależniony od realizacji zadań
  • Możliwość pracowania na nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym,
  • Świadczenia zdrowotne, pakiet socjalny
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu
Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231
LIDER W SEKTORZE USŁUG PERSONALNYCH W POLSCE.

Ogłoszenie archiwalne