Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Laboratorium Chemicznego - Dział Kontroli Jakości

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna

    Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

    Jesteśmy polską firma biotechnologiczną. Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

    Obecnie do pracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Kierownik Laboratorium Chemicznego
    Dział Kontroli Jakości

    Nr ref. KJ/5/2019

    OPIS STANOWISKA:

    • organizacja, planowanie i koordynacja pracy Laboratorium Chemicznego
    • opracowanie, weryfikacja, zatwierdzanie dokumentacji obowiązującej w Laboratorium Chemicznym (procedury, instrukcje, specyfikacje, certyfikaty analiz, URS, inne)
    • wykonywanie analiz w zakresie Laboratorium Chemicznego
    • nadzór nad integralnością danych
    • gospodarka odczynnikami, buforami, wzorcami, szkłem laboratoryjnym
    • walidacja metod analitycznych
    • nadzór nad wymaganiami REACH
    • koordynacja i współpraca z laboratoriami kontraktowymi w zakresie analiz fizykochemicznych
    • udział w analizach ryzyka
    • opiniowanie wniosków zmian, odchyleń
    • koordynacja i raportowanie wyników OOS / OOT w zakresie analiz fizykochemicznych
    • przygotowywanie danych do PQR, Przeglądu Jakości
    • udział w projektach badawczo-rozwojowych, projektach dotyczących nowych materiałów, produktów
    • udział w Inspekcjach / Audytach
    • zarządzanie zespołem
    • współpraca z komórkami organizacyjnymi Instytutu (opinie, konsultacje)

    PROFIL KANDYDATA:

    • wykształcenie wyższe chemiczne
    • znajomość wytycznych GMP, GLP, Ph.Eur. , WHO, HACCP
    • doświadczenie w branży farmaceutycznej (produkcja sterylna i niesterylna)
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość obsługi komputera, programów MS Office
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    OFERUJEMY:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
    • dobrą atmosferę w zespole
    • możliwości szkolenia i rozwoju

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna, al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IOD: [email protected]

    Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom