Kierownik Laboratorium (Dział R&D)

Aircom Automotive O firmie

Aircom Automotive

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce
i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

W AIRCOM PRODUKUJEMY:

  • kompresory
  • butelki
    z uszczelniaczem
  • zestawy naprawcze
    do opon
  • oprogramowania
    pod kątem jazdy autonomicznej

Twoje obowiązki:

  • nadzór nad przeprowadzaniem testów i pomiarów części oraz założeń (walidacja założeń konstrukcyjnych)
  • planowanie testów homologacyjnych w oparciu o specyfikację klienta i plan projektu
  • ocena skuteczności przeprowadzanych testów oraz pomiarów dla prototypów
  • weryfikacja uzyskiwanych wyników z badań oraz autoryzacja raportów
  • optymalizacja badań laboratoryjnych i pracy laboratorium
  • zarządzanie oraz nadzór nad podległymi pracownikami
  • modyfikacja i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania laboratorium oraz innej dokumentacji dotyczącej metod badawczych i wyposażenia pomiarowego i badawczego
  • utrzymywanie standardów 5S w obszarze laboratorium
  • opieka nad wyposażeniem laboratorium – okresowe zlecenia kontroli urządzeń pomiarowych (wzorcowania), oznaczanie urządzeń pomiarowych i wskaźników, wewnętrzna okresowa kontrola stanu urządzeń pomiarowych
  • nadzór nad magazynem części prototypowych
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki i firmami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

  • ukończone studia wyższe o kierunku: mechatronika, mechanika i budowa maszyn
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych, niszczących oraz starzeniowych
  • dobra znajomość pakietu MS-Office
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dobra znajomość normy PN-EN ISO 17025
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY CI:

  • prywatne
    ubezpieczenie medyczne
  • kurs języka niemieckiego
    i angielskiego
  • elastyczne
    godziny pracy
  • szeroki
    pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy