Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierownik Laboratorium

MANN HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocławska 145, Gostyń
    Gostyń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MANN HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.

Wrocławska 145

Gostyń

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników Laboratorium

  • Nadzór nad okresową kalibracją i certyfikacją stanowisk testowych

  • Współpraca z innymi oddziałami MANN+HUMMEL w ramach struktur B+R (R&D)

  • Koordynowanie prac projektowych i procesu zakupu stanowisk testowych oraz wyposażenia dodatkowego

  • Walidacja nowych metod badawczych

  • Monitorowanie branżowych norm ISO

  • Nadzorowanie wdrożeń i utrzymanie korporacyjnych procedur związanych z zapewnieniem jakości w laboratorium oraz wybranych wymagań normy ISO 17025

  • Współpraca z zewnętrznymi laboratoriami badawczymi

  • Udział w wizytach klienta i audytach zewnętrznych oraz wewnętrznych

  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Mechanika i Budowa Maszyn Mechatronika

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w działach B+R

  • Doświadczenie w zarządzanie zespołem pracowników będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, w tym CAD

  • Doświadczenie w pracy z projektowaniem/utrzymaniem w ruchu precyzyjnych urządzeń pomiarowych, sterujących i wykonawczych

  • Wymagana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (minimum B2)

  • Orientacja na jakość, zainteresowanie tematyką laboratoryjną, zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dziale B+R dużej, międzynarodowej firmy

  • Możliwości rozwoju osobistego

  • Udział i możliwość prowadzenia projektów rozwojowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet rodzinny w LUX – MED, dofinansowanie do posiłków w wysokości 40%, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, raz w roku darmowy komplet filtrów do auta, dodatek za dojazdy, bony wakacyjne i świąteczne)

  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy, możliwość przystąpienia do pracowniczego programu kapitałowego - PPK

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest liderem dostarczającym innowacyjne rozwiązania w dziedzinie filtracji, zarówno w sektorze motoryzacyjnym jak i przemysłowym.

Przewiń do profilu firmy