Oferta pracy

Kierownik Laboratorium

Famak S.A.O firmie

  • Fabryczna 5, Kluczbork
    Kluczbork, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Famak S.A.

Fabryczna 5

Kluczbork

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie laboratorium w zakładzie produkcyjnym,

  • przydzielanie zadań kontrolerom,

  • weryfikowanie i zatwierdzanie badań nieniszczących wykonywanych przez podległych kontrolerów,

  • sporządzanie dokumentacji jakościowej wykonywanych badań,

  • zamawiane materiałów eksploatacyjnych do badań,

  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi,

  • zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w podobnej branży i na podobnym stanowisku,

  • dobra obsługa komputera-pakiet MS Office,

  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • mocne kompetencje w obszarze analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premia) oraz pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia z okazji Świąt Wielkanocnych i Świąt Bożego Narodzenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zajęć sportowych lub wydarzeń kulturalnych, paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek),

  • możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

Famak S.A.

Famak to zespół pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania. Stale poszukujemy elastycznych i wykwalifikowanych pracowników z różnych obszarów, którzy wraz z nami wytwarzać będą produkty najwyższej jakości dla krajowych i światowych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy