Oferta pracy

Kierownik laboratorium

FF MARKA WŁASNA SP Z O OO firmie

  • Torowa 13, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

FF MARKA WŁASNA SP Z O O

Torowa 13

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie poprawności prowadzenia kontroli i badań dostaw surowców i opakowań, wyrobów na każdym etapie ich wytwarzania i magazynowania, nadanie statusu kontroli, zwolnienie wyrobów do sprzedaży,

  • Prowadzenie badań i kontroli poprawności parametrów prowadzonych procesów produkcji oraz kontroli higieny produkcji, hal produkcyjnych, maszyn i urządzeń oraz pracowników,

  • Prawidłowe i rzetelne zarządzanie zespołem,

  • Sprawowanie nadzoru nad analizami mikrobiologicznymi wyrobu gotowego, surowców i opakowań oraz nad analizami fizykochemicznymi wykonywanymi w laboratorium,

  • Współudział i tworzenie dokumentacji (procedur, instrukcji, planów, specyfikacji), regulujących pracę Działu Kontroli Jakości,

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym,

  • Nadzór i prowadzenie wymaganych zapisów dotyczących jakości,

  • Zapewnienie kontroli składowania wyrobów gotowych, surowców i opakowań,

  • Zapewnienie sprzętu kontrolno- pomiarowego, wyposażenia, odczynników na potrzeby Działu Kontroli Jakości,

  • Udział w pracach zespołu HACCP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: chemia spożywcza, technologia żywności, biotechnologia, mikrobiologia, chemia lub pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata,

  • Znajomość podstaw chemii analitycznej i chemii żywności, metod analitycznych, przepisów prawa żywnościowego, norm PN, ZN i specyfikacji jakościowych, Systemu Zarządzania Jakością: IFS/ BRC/ FSSC i inne certyfikaty Halal, Koscher,

  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

  • Sprawna organizacja pracy własnej, odpowiednia organizacja pracy zespołu i odpowiedzialność za terminową realizację zadań,

  • Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu.

To oferujemy

  • Możliwości przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do podsiadanych kwalifikacji i kompetencji,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet benefitów: Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, szkolenia, paczki z produktami, możliwość podniesienia umiejętności językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FF Marka Własna Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych, które posiada Biuro handlowe w Łodzi oraz dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że FF Marka Własna Sp. z o. o. doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Przewiń do profilu firmy