Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Laboratorium Materiały

  • Łyszkowice (pow. łowicki), łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel.
    Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie pracą podległych zespołów (Materiały Wyjściowe i Materiały Opakowaniowe) oraz nadzór nad ich efektywnością
    • Nadzór nad badaniem materiałów wyjściowych i opakowaniowych wraz z oceną ich jakości
    • Analiza problemów jakościowych oraz dostarczanie rozwiązań
    • Nadzorowanie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
    • Opiniowanie dokumentacji dla materiałów wyjściowych i opakowaniowych
    • Lab Excellence
    • Nadzorowanie terminowego wdrożenia działań korygujących i zapobiegawczych
    • Udział w Inspekcjach i Audytach
    • Nadzór nad przestrzeganiem norm BHP i ochrony środowiska

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
    • Dobra znajomość wytycznych farmakopei i GMP
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub w obszarach zapewnienia i kontroli jakości
    • Znajomość norm, zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością
    • Dobra znajomość technik analitycznych
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    • Doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
    • Umiejętność pracy w zespole i bycia liderem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Otwartość na nowe wyzwania

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe

    Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę Takeda Privacy Notice to Job Applicants. Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami Polityki Prywatności, o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.

    By engaging in our recruitment process you confirm you are aware and you accept Takeda Privacy Notice to Job Applicants. Data Controler is Takeda Pharma Sp. z o.o., Prosta 68, 00-838 Warszawa. You have a right to access your personal data, demand their rectification, erasure, removal, restriction of processing, data portability, as well as to lodge a complaint with a supervisory authority. You may request access to your data or to realize any of the abovementioned rights any time, to the extent specified by law – please contact us as it is described in the Privacy Notice.