Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Laboratorium Mikrobiologicznego

  • Lewickie (pow. białostocki), Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ChM sp. z o.o., działająca na rynku międzynarodowym od ponad 35 lat,
    znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii
    poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    KIEROWNIK LABORATORIUM MIKROBIOLOGICZNEGO
    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Lewickie (pow. białostocki)
    Opis stanowiska:
    • kierowanie pracą w laboratorium mikrobiologicznym
    • wykonywanie analiz
    • praca nad najnowszymi technologiami i rozwiązaniami medycznymi w zakresie mikrobiologii
    • nadzorowanie i rozwijanie systemu jakości ISO 17025

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie mikrobiologii lub nauk pokrewnych np. biologii, biotechnologii, analityki medycznej.
    • znajomość zasad walidacji metod badawczych oraz pracy w systemie jakości
      ISO 17025
    • znajomość zasad aseptyki
    • obsługa pakietu MS Office
    • doświadczenie w pracy laboratoryjnej min. 3 lata

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem branży
    • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do posiłków, imprezy integracyjne, wycieczki, paczki dla dzieci, karty świąteczne)

    Inne:

    • firma mieści się 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ChM sp. z o. o. danych osobowych zawartych
    w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu." Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat ochrony danych osobowych zapraszamy na stronę https://chm.eu/kariera/praca.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.