Oferta pracy

Kierownik Laboratorium przy Wytwórni Mas Bitumicznych

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • Dargiń (pow. koszaliński)

    Dargiń (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • praca przy kontrakcie S-11 Koszalin - Bobolice

  • projektowanie mieszanek mineralno-asfaltowych,

  • organizacja i nadzór prac laboratorium,

  • nadzór nad badaniami laboratoryjnymi gruntów, kruszyw, mas bitumicznych,

  • wprowadzanie korekt oraz ustawień na WMB w trakcie produkcji,

  • opracowanie wyników badań oraz prowadzenie prawidłowej dokumentacji,

  • współpraca z kierownikami budów w zakresie prawidłowości procesów technologicznych w trakcie produkcji,

  • nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym (sprawdzenia wewnętrze sprzętu laboratoryjnego / wzorcowania w jednostkach zewnętrznych),

  • prowadzenie i ocena Produkcyjnego Poziomu Zgodności (PPZ) produkowanych mieszanek mineralno-asfaltowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym, geologicznym lub pokrewnym,

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • bardzo dobra znajomości materiałów i technologii dla robót ziemnych, kruszyw i MMA,

  • znajomość typów badań i procedur stosowanych w laboratorium drogowym przy wytwórni mas bitumicznych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel, Word,

  • umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego planowania czasu,

  • umiejętność efektywnego komunikowania się,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,

  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie do kultury

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy