Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Laboratorium R&D

InventionBio S. A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu

  • organizacja pracy laboratorium

  • nadzór nad właściwym funkcjonowaniem urządzeń i systemów w laboratorium

  • nadzór nad wykonywanymi badaniami analitycznymi, mikrobiologicznymi i ich walidacją ( znajomość opracowywania technik)

  • współpraca z placówkami naukowo – badawczymi i innymi jednostkami zewnętrznymi

  • nadzór nad praktykantami

  • prowadzenie realizacji projektów

  • analiza raportów cząstkowych i przygotowywanie raportów zbiorczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - chemia, biochemia, technologia chemiczna, biotechnologia

  • praktyczna znajomość technik chromatograficznych, spektroskopowych

  • umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej i pomocniczej

  • umiejętność opracowywania dokumentacji analitycznej

  • zaangażowanie, samodzielność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę na unikatowej w skali światowej linii biotechnologicznej oraz nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym

  • szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju

  • realizacja pionierskich projektów

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów ze środowiska naukowego i przemysłowego

InventionBio S.A. obok OnlyBio.Life S.A. jest gałęzią grupy kapitałowej HubTech S.A.

Działalność R&D skupiona jest na produkcji wysoce zaawansowanych komponentów do produkcji kosmetyków, które są efektem wieloletnich badań w konsorcjach z jednostkami naukowymi.

Dbamy o ekologię i działamy na rzecz środowiska produkując aktywne surowce kosmetyczne w oparciu o technologię circular economy i green chemistry w jedynej na świecie rafinerii biotechnologicznej.

Przewiń do profilu firmy