Oferta pracy

Kierownik ds. planowania produkcji

Klient Pracuj.pl

8 00016 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą zespołu planistów produkcji

  • Planowanie procesu produkcji, poprawa jego wydajności oraz nadzór nad terminową realizacją

  • Kontrola, rozliczanie oraz analiza KPI

  • Umiejętne planowanie kompleksowego wdrażania nowych technologii oraz produktów

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze planowania produkcji

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z planowaniem dostaw, obsługą produkcji, analizą stanów magazynowych, raportowaniem produkcji w toku

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Odpowiedzialną, różnorodną i pełna wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość kształtowania miejsca pracy i samodzielność w działaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji