Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Łańcucha Dostaw - firma produkcyjna

PGB Human Resources . O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy z 30-letnim doświadczeniem w produkcji detali mechanicznych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Łańcucha Dostaw – firma produkcyjna

Numer ref.: KLD_0521_WP_WAI

Obowiązki:

  • zarządzanie łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej,
  • nadzór nad obszarami: planowania produkcji, zamówień klientów, zakupów, gospodarki magazynowej,
  • ustalanie oraz monitorowanie harmonogramów dostaw zgodnie z potrzebami produkcyjnymi,
  • nadzór nad jakością, terminowością dostaw w ustaleniu z klientami,
  • kontrola produkcji,
  • zarządzanie budżetem oraz raportowanie,
  • zarządzanie zespołem,
  • bieżąca analiza kosztów,
  • wdrażanie nowych rozwiązań i optymalizacja procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 5-letnie), mile widziane w branży lotniczej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową, mile widziany język francuski,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, energia i charyzma,
  • zdolności negocjacyjne i analityczne.

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne podejście do pracownika,
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet socjalny: bony świąteczne, „wczasy pod gruszą”,
  • prywatna opieka zdrowotna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne