Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Łańcucha Dostaw

NT Industry Sp. z o.o.O firmie

NT Industry Sp. z o.o.

Fabryczna 1

Orzesze

NT Industry jest spółką należącą do Duńskiej grupy Novatech, działającej w branży konstrukcji stalowych od 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją elementów, konstrukcji i urządzeń stalowych. Głównymi odbiorcami produktów są podmioty z obszaru energetyki, transportu morskiego a także rolnictwa.

Obecnie do naszego zespołu zlokalizowanego w Orzeszu poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Inicjowanie, wdrażanie i monitorowanie działań mających na celu poprawę wydajności procesów logistycznych;
  • Wprowadzanie optymalizacji kosztów w dziale;
  • Połączenie kilku magazynów i systemów wraz z wdrożeniem, nadzorowaniem i koordynowaniem najwyższej jakości operacji magazynowych;
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów, sprzętu i personelu oraz najwyższej jakości usług działu;
  • Wdrażanie i kontrola wymaganych procedur;
  • Zarządzanie budżetem;
  • Pełnienie roli wsparcia i zastępstwa dla kierownika działu zakupów;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Praktycznego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu systemów magazynowych;
  • Bardzo dobrej znajomości zasad i norm dotyczących przechowywania towarów i obiegu dokumentów magazynowych;
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętności analitycznych;
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku z dużymi możliwościami rozwoju;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Podnoszenie kwalifikacji i doświadczenia zawodowego;
  • Szkolenia wymagane na stanowisku oraz wsparcie we wdrożeniu;
  • Szkolenia językowe;
  • Benefity pracownicze w postaci paczek świątecznych, dedykowanych zaproszeń czy eventów pracowniczych;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez NT Industry Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fabrycznej, 1 43-180 Orzesze, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.).Oświadczam, że zapoznałem/am się, że szczegółową informacją jak chronione będą moje dane oraz jakie przysługują mi prawa i jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez NT Industry Sp. z o.o.ww. ustawy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne