Logo Pracuj.pl

Kierownik łańcucha dostaw

Jagram S.A.O firmie

Jagram S.A.

Marii Konopnickiej 6

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i utrzymywanie optymalnego stanu magazynowego.
  • Poszukiwanie i nadzorowanie nowych producentów/dostawców w Polsce
  • Współpraca z dostawcami w procesie optymalizacji procesu produkcyjnego (inwestycje w urządzenia i budowanie zespołów).
  • Nadzorowanie zakupu komponentów do kompletacji w magazynie.
  • Współpraca z kierownikiem magazynu, szefem działu zakupów, handlowcami i dyrektorem.

Nasze wymagania

  • Które pozostaną w naszym małym zespole na wiele lat.
  • Ze zdolnościami technicznymi (wykształcenie w dziedzinie technologii drewna i/lub logistyki mile widziane).
  • Zmotywowanych i chętnych do prowadzenia samodzielnych projektów.
  • Z doświadczeniem w budowaniu relacji z klientem biznesowym.

To oferujemy

  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Wyjątkowo dużą samodzielność
  • Udział w międzynarodowych targach i szkoleniach
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Proficiency in English is a must, other languages very welcome!

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Jesteśmy małą innowacyjną antykorporacją z atmosferą start-upu.

Projektujemy, zlecamy produkcję, magazynujemy i dystrybuujemy drewniane artykuły ogrodowe np. pergole, altany, ploty, trejaże, donice. Planujemy rozbudowę bazy dostawców. Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko kierownika zespołu supply chain.

Odnosimy sukcesy zawodowe przy zachowaniu czasu na rodzinę, pasje i wypoczynek. Już od 30 lat jesteśmy silną marką. Staliśmy się szkołą biznesu dla młodych przedsiębiorców, którzy po zakończeniu pracy u nas założyli własne firmy lub robią kariery w dobrych przedsiębiorstwach.

Nie zwlekaj - wyślij swoje CV.

Kierownik łańcucha dostaw, Marii Konopnickiej 6, Warszawa