Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik łańcucha dostaw

Jagram S.A.O firmie

Jagram S.A.

Marii Konopnickiej 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i utrzymywanie optymalnego stanu magazynowego.

  • Poszukiwanie i nadzorowanie nowych producentów/dostawców w Polsce

  • Współpraca z dostawcami w procesie optymalizacji procesu produkcyjnego (inwestycje w urządzenia i budowanie zespołów).

  • Nadzorowanie zakupu komponentów do kompletacji w magazynie.

  • Współpraca z kierownikiem magazynu, szefem działu zakupów, handlowcami i dyrektorem.

Nasze wymagania

  • Które pozostaną w naszym małym zespole na wiele lat.

  • Ze zdolnościami technicznymi (wykształcenie w dziedzinie technologii drewna i/lub logistyki mile widziane).

  • Zmotywowanych i chętnych do prowadzenia samodzielnych projektów.

  • Z doświadczeniem w budowaniu relacji z klientem biznesowym.

To oferujemy

  • Nieograniczone możliwości rozwoju

  • Wyjątkowo dużą samodzielność

  • Udział w międzynarodowych targach i szkoleniach

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Proficiency in English is a must, other languages very welcome!

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Jagram S.A.

Jesteśmy małą innowacyjną antykorporacją z atmosferą start-upu.

Projektujemy, zlecamy produkcję, magazynujemy i dystrybuujemy drewniane artykuły ogrodowe np. pergole, altany, ploty, trejaże, donice. Planujemy rozbudowę bazy dostawców. Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko kierownika zespołu supply chain.

Odnosimy sukcesy zawodowe przy zachowaniu czasu na rodzinę, pasje i wypoczynek. Już od 30 lat jesteśmy silną marką. Staliśmy się szkołą biznesu dla młodych przedsiębiorców, którzy po zakończeniu pracy u nas założyli własne firmy lub robią kariery w dobrych przedsiębiorstwach.

Nie zwlekaj - wyślij swoje CV.

Przewiń do profilu firmy