Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik/Lider Magazynu

BEGA Gruppe

  • Dąbrówka (pow. poznański)

    Dąbrówka (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne koordynowanie pracy magazynu

  • Ewidencjonowanie ruchów magazynowych i kontrola nad dokumentami z tym związanymi

  • Organizacja i nadzór nad akcjami kompletacyjnymi

  • Koordynacja współpracy z innymi magazynami oraz działem transportu

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, BHP i dbanie o porządek

  • Przygotowanie magazynu do inwentaryzacji i aktywne uczestnictwo

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby obszaru logistyki

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Logistyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej

  • Doświadczenie – zarządzanie/koordynowanie zespołem (minimum 3 lata)

  • Praktyczne doświadczenie w implementacji nowych rozwiązań i procesów w obszarze logistyki oraz wprowadzania usprawnień w istniejących procesach

  • Znajomość systemów WMS i pakietu MS Office

  • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwanie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pracę dla firmy o rozpoznawalnej marce

  • Świetną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie, rynkowe wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

  • Odpowiednie przeszkolenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Benefit Systems

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

BEGA Gruppe

BEGA GRUPPE lider handlu meblami w Niemczech (www.bega-gruppe.de), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj.