Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik/ Lider zespołu serwisu mechanicznego/elektrycznego (usługi dla przemysłu)

Konsultim

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zbudowaniu zespołu składającego się z dwóch mechaników i elektryka, który będzie obsługiwać europejskich klientów Clevertech w zakresie instalacji, rozruchu, modernizacji maszyn przemysłowych (np. paletyzery, maszyny do pakowania; owijania)

  • Wyjazdy z zespołem do klientów w Polsce i Europie Centralnej i Zachodniej w celu realizacji zleceń instalacyjnych i serwisowych zgodnie z wymaganiami klientów

  • Zapewnianie realizacji zleceń zgodnie z wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa, terminowości, przestrzegania standardów obowiązujących w Clevertech i u Klienta

  • Koordynacja i organizacja wyjazdów zespołu

  • Wykonywanie prac technicznych podczas wyjazdów z zespołem oraz komunikacja z przedstawicielami po stronie klienta i centralą Clevertech

  • Rozwijanie umiejętności zespołu w zakresie standardów Clevertech

  • Raportowanie do klienta i Clevertech postępów prac/ zgłaszanie problemów/ tworzenie planów działania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie świadczącej usługi w zakresie wsparcia elektrycznego/ mechanicznego dla firm przemysłowych

  • Wykształcenie techniczne i doświadczenie zawodowe w obszarze elektryki i/lub mechaniki

  • Umiejętność pracy z rysunkami 2D/3D i schematami technicznymi

  • Wiedza z zakresu montażu i modernizacji maszyn (mechanika, elektryka, pneumatyka)

  • Uprawnienia do wykonywania pracy (SEP, inne)

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację za granicą

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Doświadczenie we współpracy z klientami

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Możliwość współpracy z największymi i najlepszymi w swojej branży fabrykami w Polsce i w Europie

  • Niezbędne narzędzia pracy

Konsultim

Clevertech Eastern Europe jest strategicznym partnerem Clevertech Group. Misją firmy jest zapewnienie najlepszego w swojej klasie posprzedażowego wsparcia technicznego dla klientów Clevertech Group z Europy Środkowo-Wschodniej. Aby zrealizować tę ambicję budujemy nowy zespół w Polsce. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie inżynierów na stanowiskach seniorów, liderów zespołów jak i na stanowiska juniorów.

Lokalizacja siedziby: Lublin

Przewiń do profilu firmy