Oferta pracy

Kierownik Linii Produkcyjnej

Grupa Progres

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • Organizacja i kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym

  • Wdrażanie procedur produkcyjnych

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcji

  • Badanie parametrów produkcji

  • Zarządzanie jakością produkcji

  • Nadzór nad utrzymaniem ruchu

  • Raportowanie do bezpośrednich przełożonych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją

  • Wiedza z zakresu obsługi zautomatyzowanych maszyn produkcyjnych

  • Mile widziane doświadczenie w branży chemicznej, farmaceutycznej, opakowaniowej

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracą podległego zespołu

  • Umiejętność zarządzania pracą swoją i podległych pracowników

  • Umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania realizacji powierzonych zadań.

  • Umiejętność nadzorowania pracy podległych pracowników

  • Umiejętne zapobieganie rotacji pracowników

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz dodatkowo system premiowy;

  • Szeroki pakiet socjalny

  • Wparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy;

  • Pracę w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy