Oferta pracy

Kierownik Linii Produkcyjnej

Ferrero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Belsk Duży (pow. grójecki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Ferrero Polska Sp. z o.o., międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Nutella, Kinder Bueno, Ferrero Rocher, Raffaello, Tic Tac, Kinder Niespodzianka, Mon Cheri, Schoko - Bons,  Kinder Delice, Kinder Pingui, Kinder Chocolate i innych, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Linii ProdukcyjnejNumer ref.: 18788-pl_PL 34111283

Opis stanowiska:

  • Kontrola i realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi
  • Pełna odpowiedzialność w zakresie organizacji, nadzoru i kontroli wszelkich działań produkcyjnych i poza produkcyjnych na powierzonej zmianie
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (60-100 osób)
  • Rozliczanie zespołu podległej linii z realizacji powierzonych zadań
  • Raportowanie wyników i aktywności podległej linii
  • Optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców
  • Współudział w pracach nad doskonaleniem linii oraz uczestnictwo w wdrożeniu ich efektów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji o podobnym profilu
  • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji
CV prosimy przesłać klikajac na przycisk APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłane aplikacje

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy