Ta oferta pracy jest nieaktualna od 359 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Linii Produkcyjnej

  • Belsk Duży (pow. grójecki), mazowieckie
  • Kierownik
  • 27.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Belsk Duży (pow. grójecki)
    KL/10/2017

    Opis stanowiska:

    • Kontrola i realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi
    • Pełna odpowiedzialność w zakresie organizacji, nadzoru i kontroli wszelkich działań produkcyjnych i poza produkcyjnych na powierzonej zmianie
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (60-100 osób)
    • Rozliczanie zespołu podległej linii z realizacji powierzonych zadań
    • Raportowanie wyników i aktywności podległej linii
    • Optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców
    • Współudział w pracach nad doskonaleniem linii oraz uczestnictwo w wdrożeniu ich efektów

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji o podobnym profilu
    • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
    • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji

    CV prosimy przesłać klikajac na przycisk APLIKUJ

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje

    Administratorem danych jest Ferrero Polska sp. z o.o. z siedzibą w Belsk Duży 05-622, Szkolna 6 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.