Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Linii Produkcyjnej

  • Belsk Duży (pow. grójecki), mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-10-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Belsk Duży (pow. grójecki)
KL/10/2017

Opis stanowiska:

  • Kontrola i realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi
  • Pełna odpowiedzialność w zakresie organizacji, nadzoru i kontroli wszelkich działań produkcyjnych i poza produkcyjnych na powierzonej zmianie
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (60-100 osób)
  • Rozliczanie zespołu podległej linii z realizacji powierzonych zadań
  • Raportowanie wyników i aktywności podległej linii
  • Optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców
  • Współudział w pracach nad doskonaleniem linii oraz uczestnictwo w wdrożeniu ich efektów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji o podobnym profilu
  • Umiejętność planowania i organizowania produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji

CV prosimy przesłać klikajac na przycisk APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłane aplikacje

Administratorem danych jest Ferrero Polska sp. z o.o. z siedzibą w Belsk Duży 05-622, Szkolna 6 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.