Oferta pracy

Kierownik Linii Produkcyjnej (dział offset)

Grupa Progres

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to jedna z największych na świecie producentów opakowań, lider innowacyjności w swojej branży. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Linii Produkcyjnej (dział Offset)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie realizacji bieżącego planu produkcyjnego

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy linii technologicznej na dziale offset

  • Optymalizowanie produkcji pod kątem jakości, eliminacji strat i rozwoju

  • Ciągłe poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań zapewniających poprawę i rozwój obszaru

  • Zapewnienie prawidłowych warunków bezpieczeństwa higieny pracy oraz ochrony środowiska w podległym obszarze

  • Nadzór nad jakością wyprodukowanego wyrobu

  • Zarządzanie narzędziami IWS/Operations Plus: Centerlines, CIL, Defect Handling, Changeover, Breakdown Elimination, Incident Elimination, MP&S

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w ramach podległej komórki organizacyjnej Operations Plus (zespół 3 osobowy)

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów zarządzania procesami produkcyjnymi Lean

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań usprawniających organizację pracy oraz podnoszących jakość produkcji

  • Umiejętność organizacji pracy linii produkcyjnej

  • Zorientowanie na terminowe osiąganie wyników, ciągły rozwój i lepsze wykorzystywanie zasobów

  • Dynamika w działaniu

  • Umiejętność zarządzania projektami i zespołem

  • Operatywność i elastyczność w sytuacjach kryzysowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży poligraficznej

  • Znajomość Integrated Work System

  • Wykształcenie kierunkowe np.: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka i Robotyka, Poligrafia

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Duże możliwości działania w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Rozbudowany system wynagrodzenia: część zasadnicza + dodatek za system + premia za wyniki

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych:

  • opieka medyczna,

  • platforma MyBenefit

  • karta sportowa,

  • kursy języka angielskiego

  • ubezpieczenie grupowe,

  • ZFŚS

  • system poleceń pracowniczych

  • dofinansowanie do szkoleń

  • Realna możliwość awansu

  • Otwarty i współpracujący zespół i przełożonych obecnych na codzień przy linii produkcyjnej

  • Pracę w międzynarodowej organizacji korzystającej z nowoczesnych metod zarządzania, stawiającej na stałe podnoszenie jakości swoich procedur

  • Udział w rozbudowie fabryki, będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Przewiń do profilu firmy