Oferta pracy

Kierownik Linii Produkcyjnej

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja oraz nadzór nad procesem produkcji,

  • Zarządzanie zespołem pracowników,

  • Odpowiedzialność za dyscyplinę pracy,

  • Inicjowanie usprawnień w procesie produkcji.

Nasze wymagania

  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych,

  • Zapewnianie jakości produkcji,

  • Znajomość KPI produkcji masowej,

  • Podstawowa wiedza na temat systemu ERP,

  • Znajomość kontroli systemów produkcji,

  • Doskonała umiejętność zarządzania zespołem,

  • Podstawowa znajomość narzędzi Lean,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach,

  • Pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Prywatną opiekę medyczną.