Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Linii Produkcyjnej

  • Istebna (pow. cieszyński), śląskie
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kierownik Linii Produkcyjnej/ Line Manager
    Miejsce pracy: Istebna (pow. cieszyński)

    Zakres zadań:

    • Planowanie, zarządzanie i nadzór nad realizacją procesów produkcyjnych
    • Analiza oraz raportowanie KPI
    • Udział w działaniach związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów
    • Rozliczanie czasu pracy pracowników podległego obszaru
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe, inżynierskie
    • Min. 2 lata doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w branży automotive dodatkowy atut
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole
    • Zdolności przywódcze
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki pracy oraz dobre warunki płacowe
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
    • Satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych międzynarodowych projektach z możliwością rozwoju w przyjaznej atmosferze
    • Dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje
    • Świadczenia socjalne (imprezy firmowe, rodzinne wycieczki, mikołajki dla dzieci, bony świąteczne, stołówka zakładowa, Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa, dofinasowanie do zielonej szkoły/podręczników dla rodzin z co najmniej 3 dzieci)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom