Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Linii Produkcyjnej

NEWSDA

  • Kościerska 1A, Kartuzy
    Kartuzy, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

NEWSDA

Kościerska 1A

Kartuzy

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu miesięcznych planów produkcyjnych

  • Nadzór nad realizacją zamówień outsourcingowych

  • Planowanie zatrudnienia, udział w rekrutacji pracowników

  • Optymalizacja stanowisk pracowników produkcyjnych

  • Wdrażanie usprawnień zwiększających efektywność i jakość produkcji

  • Udoskonalanie efektywności maszyn i urządzeń

  • Dobór odpowiednich narzędzi z wykorzystaniem metod: Lean Management, KAIZEN, 5S itp.

  • Mentoring pracowników podnoszących ich kwalifikacje

  • Cykliczne prowadzenie wew. spotkań działu produkcji

  • Implementacja projektów optymalizacji procesów produkcji

  • Wspieranie pracy Zarządu poprzez analizę wyników produkcji

  • Nadzór nad terminowością wykonania planu produkcji

  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowej linii produktów

  • Monitorowanie realizacji zadań zespołu, zgłaszanie ryzyka, poszukiwanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produkcją

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność za realizacje zadań podległych pracowników

  • Samodzielność, inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów

  • Umiejętność motywacji zespołu

  • Znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy

  • Jasno określone zadania i cele

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy

  • Praca w systemie jednozmianowym, stałe godziny pracy

  • Gwarantowany 2 tygodniowy urlop w okresie wakacji!

O nas

Newsda Sp z o.o. Sp. k producent i eksporter mebli tapicerowanych