Oferta pracy

Kierownik Linii Produkcyjnej

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIAB

  • Stalowa 2, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Stalowa 2

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i motywowanie podległego zespołu, budowanie dobrej atmosfery pracy i zaangażowania pracowników,

  • Zapewnienie organizacji pracy w sposób efektywny i odpowiadający najwyższym standardom jakościowym i bezpieczeństwa pracy,

  • Realizacja planów produkcyjnych w sposób zapewniający efektywne wykorzystanie linii produkcyjnych,

  • Systematyczne audytowanie powierzonych obszarów oraz wdrażanie zdefiniowanych działań,

  • Systematyczne monitorowanie wyników pracy oraz podejmowanie działań w przypadku odchyleń od zdefiniowanego celu,

  • Aktywne uczestnictwo w zespołach interdyscyplinarnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia: co najmniej 5 lat w dużej firmie produkcyjnej, w tym minimum 2-lata na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołami produkcyjnymi,

  • Wykształcenia o profilu technicznym (mile widziane wyższe),

  • Znajomości narzędzi zapewnienia jakości oraz koncepcji Lean Manufacturing i narzędzia 5S,

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,

  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w organizacji opartej o wysokie standardy pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karty sportowe/kulturalne, dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne),

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • Pracę w trybie dwuzmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego. Firma zatrudnia około 2800 profesjonalistów, którzy pracują nad dostarczaniem odbiorcom na całym świecie produktów i usług o niezrównanej wydajności. Nasz asortyment obejmuje żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe JONSERED, żurawie leśne LOGLIFT, podwieszane wózki widłowe MOFFETT oraz urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. www.hiab.com

Hiab jest częścią Cargotec. W 2016 roku obroty firmy Cargotec wynosiły 3,5 miliarda euro. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 11 000 pracowników. Akcje Cargotec klasy B są notowane w helsińskim oddziale NASDAQ OMX. Ich symbol giełdowy to CGCBV. www.cargotec.com

Przewiń do profilu firmy