Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Lodziarnio-Kawiarni

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIASTO: Wrocław

    Marka Grycan jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu zaledwie 14 lat obecności na rynku, stała się numerem 1 na rynku lodów familijnych oferując konsumentom najwyższej jakości produkty o wyjątkowym smaku, tworzone przy użyciu tradycyjnych metod z najwyższej jakości naturalnych składników.

    Do naszej Lodziarnio-Kawiarni poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownika Lodziarnio-Kawiarni

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie realizacji celów sprzedażowych poprzez efektywne wykorzystanie dostępnych środków i narzędzi
    • kierowanie zespołem pracowników (organizowanie pracy, planowanie zatrudnienia, rozliczanie czasu pracy, motywowanie, wdrażanie nowych pracowników)
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości i dbanie o wizerunek lodziarnio-kawiarni
    • czynności związane z zamykaniem punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży i gotówki, raportowanie.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy w gastronomii na stanowisku kierowniczym
    • umiejętność pracy z klientem
    • umiejętność zarządzania zespołem pracowników oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność i wysoka samodyscyplina
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
    • zaangażowanie i chęć uczenia się.

    Nasza oferta:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny system wynagradzania ściśle powiązany z wynikami pracy
    • możliwości rozwoju
    • świadczenia socjalne i dofinansowanie do karty Multisport
    • przyjazna i życzliwa atmosfera pracy.
    top

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.