Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik logistyki

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kontrola wymagalności zamówień hurtowych oraz detalicznych

  • ustalanie oraz kontrola norm na podległych działach

  • kontrola prawidłowych wysyłek zamówień detalicznych

  • usprawnianie procedur związanych z podległymi działami

  • zarządzanie procesami logistycznymi i efektywne funkcjonowanie w obszarze logistyki firmy (logistyka, planowanie, magazyny)

  • optymalizacja procesów

  • określanie priorytetów operacyjnych i finansowych oraz odpowiedzialność za realizację przyjętych celów

  • zarządzanie polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników

  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie w zakresie niezbędnym do realizacji zadań z obszaru logistyki

  • raportowanie wyników pracy przełożonemu

  • kontakt z przedstawicielami handlowymi

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów

  • wysokie umiejętności menedżerskie

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od indywidualnego poziomu kandydata

  • współpracę z zaangażowanymi i doświadczonymi ekspertami w swojej dziedzinie

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o dostęp do najnowszych technologii

Lethe Jakub Chmielniak

Lethe to lifestyle'owa firma technologiczno-odzieżowa, którą w 2011 roku założył młody polski przedsiębiorca Jakub Chmielniak. Celem Lethe od początku było dawanie radości ludziom na całym świecie poprzez projektowanie i produkowanie kolorowych ubrań z nadrukami marki Mr. Gugu & Miss Go. To także dostawca platformy dla artystów tworzących nadruki Live Heroes, pomysłodawca marki odzieży sportowej Carpatree oraz właściciel m. in. takich brandów jak Rum & Coco, Aloha from Deer, czy Plants & Pots. Lethe to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i praca doprowadziła do międzynarodowego sukcesu, a odwaga i łamanie przyjętych schematów do światowej rozpoznawalności w świecie mody i nie tylko. Obecnie szukamy Kierownika logistyki. Osoby zorganizowanej i zdolnej do ciągłej pracy nad własnymi kompetencjami.

Przewiń do profilu firmy