Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik logistyki

Infonet Projekt SAO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i koordynacja procesu logistycznego

  • koordynacja przepływu dostaw

  • koordynacja pracy zespołu

  • zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw

  • organizowanie przyjęcia i wydania towarów z magazynu

  • optymalizacja kosztów transportu

  • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dystrybucją towarów

  • współpraca z innymi działami firmy

  • zarządzanie i odpowiedzialność za magazyn główny

  • planowane opracowanie i wdrożenie narzędzi, aplikacji i systemu dla obsługi logistycznej we współpracy z zarządem firmy

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu

  • operatywność i bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność zarządzania czasem

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, dokładność, zaangażowanie

  • znajomość branży IT i systemu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia

  • pracę w zespole pozytywnych ludzi, pasjonatów nowoczesnych technologii

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe

Infonet Projekt SA

Infonet Projekt SA specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. Kadra certyfikowanych inżynierów, wieloletnie doświadczenie w realizacji najbardziej zaawansowanych projektów oraz znajomość najnowszych trendów technologicznych gwarantują profesjonalną współpracę z klientami, na każdym etapie prowadzonych projektów. Partnerstwo z największymi markami IT pozwala nam dobierać optymalne rozwiązania dla naszych biznes partnerów. Zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych potwierdzoną certyfikatem PN EN ISO 9001:2015

Zgrany zespół to nasz cel, atut i powód do dumy. Szukamy ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Ważna jest dla nas „chemia” w komunikacji miedzy pracownikami, współpracującymi zespołami.

Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko: Kierownika logistyki

Przewiń do profilu firmy