Oferta pracy

Kierownik logistyki fizycznej i przepływu materiałów

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

CEL STANOWISKA

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich obszarów magazynowych oraz koordynowanie fizycznego przepływu materiałów w zakładzie. Prowadzenie gospodarki magazynowej i obsługa systemu logistycznego. Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem.

ZADANIA:

✓ planowanie, kierowanie, kontrolowanie pracy zespołu w magazynie

✓ nadzór nad kontrolą procesów logistycznych, doskonalenie i podnoszenie standardów pracy

✓ dbałość o wysoką jakość usług logistycznych

✓ odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych, wdrażanie działań korygujących

✓ terminowość dostaw komponentów do produkcji, załadunków do klientów i rejestracji przyjmowanych dostaw

✓ prowadzenie dokumentacji magazynowej

✓ rozliczanie miesiąca w obszarze logistyki z raportowaniem do przełożonego

✓ organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji w obszarach magazynowych

✓ budowa modelu systemu zarządzania przepływem materiałów w zakładzie w oparciu o system WCM (optymalizacja miejsc magazynowych i przepływów logistycznych między produkcją i magazynami)

✓ wdrażanie 5S w obszarach magazynów i biur magazynowych

✓ wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i trendów magazynowych

✓ rozwój i udział w implementacji nowych rozwiązań z zakresu systemów IT dla obszaru Magazynu (Key User)

✓ aktywny udział w analizie problemów i reklamacji

✓ planowanie szkoleń podległego personelu

✓ efektywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Nasze wymagania

OCZEKUJEMY:

✓ preferowane wykształcenie wyższe o kierunku technicznych lub logistycznym (związane z zarządzaniem procesami magazynowymi)

✓ minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

✓ doświadczenie we wdrażaniu/zarządzaniu systemem World Class Manufacturing (WCM)

✓ znajomość systemu ERP lub innego systemu związanego z gospodarką magazynową

✓ doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi oraz zespołem

✓ znajomość systemów logistycznych

✓ znajomość normy ISO/TS 16949 & IATF

✓ zaangażowanie w projekty optymalizujące procesy magazynowe i przepływy materiałowe w firmie

✓ znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

✓ orientacja na współpracę, ciągłe doskonalenie, pozytywny wynik organizacji

✓ elastyczność myślenia, umiejętność planowania, analityczne podejście

✓ zainteresowanie nowoczesnymi trendami magazynowymi

To oferujemy

OFERUJEMY:

✓ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

✓ atrakcyjne warunki wynagrodzenia

✓ możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki pracy w międzynarodowym środowisku

✓ przyjazna atmosfera

✓ możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.