Oferta pracy

Kierownik Logistyki

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz mógł:

  • wpłynąć na strategie rozwoju Łańcucha Dostaw w naszej firmie,

  • optymalizować procesy, kształtować ich efektywność i wpływać na jakość obsługi klienta,

  • współpracować z zespołem zaangażowanych osób,

  • opracowywać i samodzielnie zarządzać budżetem,

  • optymalizować koszty, zarządzać zapasami,

  • wdrażać własne pomysły,

  • współpracować ze świadomymi managerami z innych działów dzięki czemu wpływać na optymalizację całego procesu obsługi kontraktów.

Nasze wymagania

  • Napisz do nas jeśli możesz pochwalić się:

  • doświadczeniem na stanowisku menedżerskim w obszarze Łańcucha Dostaw (minimum 2 lata),

  • zdolnościami przywódczymi oraz wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,

  • bardzo dobrą praktyczną znajomością procesów logistycznych oraz procesów związanych z gospodarką magazynową,

  • doświadczeniem w rozwijaniu kultury organizacyjnej Lean,

  • doświadczeniem w zarządzaniu budżetem oraz w pracy ze wskaźnikami jakościowymi i ilościowymi,

  • wykształceniem wyższym z zakresu logistyki lub pokrewnym (będzie mile widziane),

  • dobrą praktyką w zarządzaniu zespołem,

  • znajomością języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.

To oferujemy

  • realny wpływ na strategie rozwoju Łańcucha Dostaw, możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • dużą autonomię w działaniu,

  • możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w dużych projektach w branży IT (nie jesteśmy magazynem dystrybucyjnym),

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym pakiet medyczny,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy