Oferta pracy

Kierownik Logistyki

Silcare Spółka z o.o. sp. k.O firmie

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

Kostrzyńska 1

Gorzów Wielkopolski

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwradzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.
Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim.
Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Obecnie poszukujemy:
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym
  • Koordynowanie i nadzorowanie łańcucha logistycznego
  • Optymalizowanie procesów magazynowych pod względem wydajności, jakości i kosztów
  • Przygotowanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Kontrola i nadzorowanie procesu inwentaryzacji
  • Analiza zgodności stanów magazynowych i fizycznych z systemem SAP
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz PPOŻ
  • Kontrola nad rozmieszczeniem i ułożeniem przyjętych towarów w magazynie – zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
  • Określanie ewentualnych potrzeb inwestycyjnych
  • Utrzymywanie aktywnej współpracy z innymi działami firmy
  • Zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki, transporcie, spedycji i kierunkach pokrewnych
  • Ukończone studia wyższe (mile widziane kierunki związane z logistyką i/lub zarządzaniem)
  • Praktyczne doświadczenie w implementacji nowych rozwiązań i procesów w obszarze logistyki oraz wprowadzania usprawnień w istniejących procesach
  • Znajomość i praktyczne stosowanie metod analizy kosztów w obszarze logistyki i znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki
  • Dobra organizacja swoja i zespołu
  • Doświadczenie w pracy z systemem WMS i ERP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel, mile widziana znajomość programu SAP

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia i miejsce pracy
  • Wyzwania i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zniżki pracownicze
  • Programy motywacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy