Logo Pracuj.pl

Kierownik Logistyki i Dostaw

Integra Consulting PolandO firmie

10 000–13 000
brutto / mies.
  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci handlowej z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Logistyki i Dostaw.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zamówieniami i stanem zapasów na magazynie
  • bieżąca kontrola zmian danych w systemie
  • zapewnienie terminowości i jakości dostaw
  • stała współpraca z dostawcami
  • analiza bieżących potrzeb w zakresie dostępności towaru na magazynie na bazie zamówień Klientów
  • współpraca z działem sprzedaży i innymi magazynami
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania pracodawcy

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (zarządzanie zamówieniami i zapasami magazynowymi)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego na poziomie min. B1/B2
  • znajomość branży FMCG / spożywczej
  • wykształcenie wyższe – towaroznawstwo / ekonomiczne / technologia żywienia / łańcuch dostaw
  • wysokie zdolności analityczne
  • dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczna i ubezpieczenie zdrowotne
  • fundusz socjalny, zniżki pracownicze
  • karta benefitowa/sportowa
  • partnerską atmosfera i elastyczne godziny pracy
  • szkolenia branżowe i językowe
  • praca z nowoczesnymi narzędziami i możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Integra Consulting Poland

Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo-doradczych. Od ponad 25 lat z sukcesami wspieramy organizacje w takich obszarach, jak: szkolenia menedżerskie, lean management, rekrutacje, doradztwo HR i coaching, programy rozwojowe oraz work-life balance.

Z naszych usług rekrutacyjnych, doradczych, szkoleniowych skorzystało już ponad 700 firm – znaczna część współpracuje z nami długofalowo.

W codziennej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Ważni są dla nas przede wszystkim ludzie.

Realizując procesy rekrutacyjne, dbamy o potrzeby i oczekiwania każdej ze stron. W rezultacie naszych rekomendacji zatrudniani zostają najlepsi kandydaci. Wielu z nich rozwija się dalej razem z nowym pracodawcą.

Kierownik Logistyki i Dostaw, Gliwice