Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik logistyki i dystrybucji

Vivaldi Meble Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami logistycznymi i ich optymalizacja,

  • aktywne uczestnictwo w projektach i procesach rozwojowych w firmie,

  • wdrażanie zaplanowanych rozwiązań magazynowych pod SmartWarehouse,

  • zarządzanie gospodarką magazynową i terminowością dostaw,

  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów i usług oraz zapewnianie alternatywnych źródeł,

  • terminowość w realizacji założeń harmonogramów projektowych,

  • skuteczne zarządzanie podległymi zespołami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: logistyka i/lub ekonomia),

  • min. 2 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki i zarządzaniu nowoczesnym magazynem potwierdzone sukcesami w tym zakresie, doświadczenie w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami i operacjami o dużej dynamice zmian oraz wiedza z nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,

  • umiejętność zarządzania zmianą i zespołem pracowników, również w strukturach rozproszonych,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność operacyjna pozwalająca realizować równolegle różne zadania i projekty,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającym się nowoczesnym przedsiębiorstwie,

  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w dużych projektach logistycznych,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych rezultatów pracy,

  • możliwość awansu na stanowisko dyrektora,

  • dynamiczne środowisko pracy z przyjazną atmosferą,

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • kartę MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie