Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Logistyki i Magazynów

  • Łochów, Mińsk Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Serock, Sokołów Podlaski, Węgrów, Wołomin, Wyszków, mazowieckie
  • Kierownik
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Firma Styropmin to producent płyt styropianowych z 25 letnim doświadczeniem na krajowym rynku. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne, dostarczamy nasze produkty do klientów na terenie całej Polski oraz wybranych klientów zagranicznych. Współpracujemy z wykonawcami renomowanych inwestycji, zespołami projektowymi, architektami, instytutami badawczymi oraz dużymi dystrybutorami materiałów budowlanych.

    KIEROWNIK LOGISTYKI I MAGAZYNÓW

    Miejsce pracy: Łochów, Mińsk Mazowiecki (okolice), Ostrów Mazowiecka (okolice), Serock (okolice), Sokołów Podlaski (okolice), Węgrów (okolice), Wołomin (okolice), Wyszków (okolice)
    (województwo: mazowieckie)

    OBOWIĄZKI

    • Odpowiedzialność za logistykę trzech zakładów produkcyjnych
    • Zarządzanie procesami związanymi z transportem własnym oraz spedycyjnym
    • Organizacja i realizacja transportów zgodnie z planem
    • Nadzór nad procesami magazynowymi (w przyszłości)
    • Kontrolowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców
    • Zarządzanie podległym zespołem kierowców oraz specjalistów ds. logistyki

    WYMAGANIA

    • Studia wyższe w zakresie logistyki lub pokrewne
    • Doświadczenie w obszarze logistyki oraz magazynowej w firmie produkcyjnej
    • Umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników
    • Znajomość programów klasy ERP, rozwiązań Lean Management

    OFERUJEMY

    • Dużą swobodę i możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Wymagającą pracę w zmieniającej się organizacji
    • Wsparcie pozostałych działów i współpracowników
    • Pracę w systemie jednozmianowym
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]
    Osoby zainteresowane proszę o dołączenie poniższej klauzury:

    Oświadczam, że zostałem zapoznany z warunkami dotyczącymi ochrony danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym i świadomie i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w CV. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dotyczy procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Spółce Styropmin. Administratorem danych osobowych przekazanych w związku ze złożeniem CV jest Styropmin Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 71, KRS 0000092154, NIP 822 001 08 55 (dalej: Administrator). Oświadczam , iż zostałam poinformowana o: prawie dostępu do danych osobowych, które przechowuje Administrator, prawie do zmiany, w tym zaktualizowana swoich danych osobowych, prawie wycofania w dowolnej chwili zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawie żądania ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych w dowolnej chwili, chyba że przetwarzanie jest wymagane zgodnie z przepisami prawa, odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, prawe do żądania usunięcia danych, prawie do przenoszenia danych, prawie do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego. Wszelkie oświadczenia w zakresie wykonywania praw wynikających z ochrony danych osobowych wskazane powyżej a także wynikające z obowiązujących przepisów prawa należy składać w formie pisemnej na adres Administratora Danych wskazany powyżej lub drogą mailową na adres [email protected]
    opisopis